קורסים מקצועיים אצלכם במשרד

זה שנים רבות שאני מעביר הכשרות וקורסים במגוון רמות לארגונים המובילים במשק הישראלי, ומתגאה ב-100% שביעות רצון מצד לקוחותיי.
הקורסים כוללים חומרי הדרכה ייחודיים ותכניות לימודים מקיפות ויסודיות, המעניקות לתלמידיי ידע מוצק ומעשי במגוון כלים וסביבות עבודה.

השגת מטרות 

ועמידה ביעדים

לא מספיק לדעת את הנושא ברמה גבוהה - צריך לדעת ללמד ולהעביר אותו.
אני מגיע עם ניסיון של שנים רבות בהדרכה, במסגרות רבות ושונות. אני מתחייב לספק קורסים ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר, תוך עמידה בלוחות זמנים, תמיכה בתלמידים במהלך ולאחר סיום הקורס, ומתן מענה מקצועי, סבלני ואישי.

חומרי לימוד מקצועיים

לא צריך לזכור דבר בעל פה. חומרי הקורס מועלים לרשת ולתלמידים ניתנת גישה חופשית אליהם מכל מקום, במהלך הקורס וגם לאחריו.

למידה על ידי

עשייה

הגישה שאני מאמין בה היא שכל נושא שלומדים, בייחוד אם מדובר בנושא טכני, הכי טוב ללמוד דרך הידיים.

לכן, הקורסים שאני מעביר שמים דגש על תרגול רב ומגוון. אני שם דגש על תרגול מעמיק בכיתה תוך מתן תמיכה ועזרה לתלמידים, על מנת שיספגו את החומר בצורה הטובה ביותר.

התאמת הקורס

לצרכי הארגון

מה שמתאים לאחד לא מתאים לאחר. כחלק ממסגרת ההכנה לכל קורס, אני דואג לברר את צרכיו הספציפיים של הלקוח, ובהתאם לכך מרכיב את התכנים, קצב ההתקדמות ונושאי הקורס לרמת התלמידים ומטרות הארגון –  כדי שיקבל את המענה האפקטיבי והאופטימלי ביותר לדרישותיהם.

מבחר הדרכות למתחילים ומתקדמים

בהתאמה מושלמת לארגון

בסיסי נתונים

MySQL

היכרות עם עולם בסיסי הנתונים הרלציוניים ולימוד יסודי של שפת ה-SQL בסביבת MySQL.

ACCESS

קורס מקיף המתרכז בעבודה וניהול בסיסי נתונים רלציוניים בסביבת Access. בקורס נתמקד בהזנת הנתונים, וייבוא שלהם ממקורות נוספים, בניית טבלאות, תחקור הנתונים, ניהול שוטף, יצירת טפסים, דו"חות ועוד.

oracle.png

היכרות עם עולם בסיסי הנתונים הרלציוניים ולימוד יסודי של שפת ה-SQL בסביבת Oracle

ו-SQL Developer.

POSTGRESQL

היכרות עם עולם בסיסי הנתונים הרלציוניים ולימוד יסודי של שפת ה-SQL בסביבת PostgreSQL.

sql-server-icon-png-2.png

היכרות עם עולם בסיסי הנתונים

הרלציוניים ולימוד יסודי של שפת ה-SQL בסביבת SQL Server ו-Managment Studio.

ADVANCED SQL

קורס המוקדש רובו ככולו ללימוד טכניקות מתקדמות בשפת ה-SQL ופתרון של אתגרי SQL מתקדמים. הקורס מבוסס על שאלות מראיונות עבודה אמיתיים וכן תרחישים פרקטיים משוק העבודה.

 

פיתוח

DATA ANALYSIS WITH R

קורס זה מתמקד בהקניית יכולות מתקדמות בתחום שליפה, ניתוח ועיבוד נתונים בעזרת הספריות numpy ו-pandas.
הקורס כולל גם לימוד עבודה עם קבצים, עבודה מול בסיסי נתונים, ויצירת גרפים ותרשימים המבוססים על אינפורמציה.

מבוא לפיתוח WEB 

פיתוח דפי אינטרנט באמצעות

HTML5 ו-CSS3. ארכיטקטורת דף נכונה, שימוש באלמנטים סמנטיים, עיצוב באמצעות סלקטורים פשוטים ומורכבים, פיתוח דפים רספונסיביים מותאמים למובייל. התקנה ועבודה עם bootstrap. מבוא ל- Java Script: משתנים לוגיקה, גישה לאלמנטים

ב-DOM ויצירת אינטראקטיביות ע"י הגדרת events.

DATA ANALYSIS WITH PYTHON

קורס זה מתמקד בהקניית יכולות מתקדמות בתחום שליפה, ניתוח ועיבוד נתונים בעזרת הספריות numpy ו-pandas.
הקורס כולל גם לימוד עבודה עם קבצים, עבודה מול בסיסי נתונים, ויצירת גרפים ותרשימים המבוססים על אינפורמציה.

פיתוח בסביבת ORACLE

קורס זה מיועד לאנשים אשר עובדים עם SQL בסביבת Oracle ומעוניינים לקחת את יכולותיהם לשלב הבא. במהלך הקורס נלמד את שפת התכנות PL/SQL אשר משמשת ליצירת פונקציות, פרוצדורות, טריגרים ועוד. נושאים נוספים כוללים יצירת אובייקטים שונים, עבודה עם מערכים, קרסורים, ניהול שגיאות ועוד.

phtyon.png

פייתון נחשבת לאחת השפות הפופלאריות והשימושיות ביותר בעולם, והוכתרה כשפה בעלת שיעור הצמיחה הגבוה ביותר ב-2017 ע"י StackOverflow.
קורס זה מיועד למתחילים ומנוסים כאחד ומכיל לימוד של עקרונות בסיסיים בתכנות כמו גם מבוא מקיף לשפת פייתון עצמה.

פיתוח בסביבת SQL SERVER

קורס זה מיועד לאנשים אשר עובדים עם SQL בסביבת SQL Server ומעוניינים לקחת את היכולות שלהם לשלב הבא. במהלך הקורס נלמד את שפת התכנות T-SQL אשר משמשת ליצירת פונקציות פרוצדורות, טריגרים ועוד. נושאים נוספים כוללים יצירת אובייקטים שונים, תכנון סכימות RDB והבנה של תוכניות פעולה.

בינה עסקית

TABLEAU

Tableau נחשב לכלי ה-BI המוביל והנפוץ בעולם. בקורס זה נלמד איך לחלץ תובנות, לזהות מגמות ולנתח את הנתונים שלנו בדקות בודדות. נראה כיצד ניתן להציג את הנתונים במאות דרכים שונות, לייצר Dashboards אינטראקטיביים ולהעלות את הדו"חות לענן כדי לשתף את שאר החברה.

EXCEL לאנליסטים

קורס זה מתמקד בביצוע ניתוחים מתקדמים באקסל, הרכבת נוסחאות מורכבות ועבודה עם פונקציות מתקדמות.
הגדרת טבלאות, מידול הנתונים וביצוע ניתוחים מורכבים בעזרת PowerPivot, שימוש ב-PowerQuery כדי לבצע טרנספורמציות על הנתונים,
שימוש בשפת ה-DAX כדי לייצר מדדים ועמודות מחושבות. נקדיש גם זמן ללימוד טכניקות מתקדמות להצגה ויזואלית של הנתונים ויצירת dashboards דינאמיים.

BASIC EXCEL

אקסל היא תוכנת גיליון הנתונים הפופולארית בעולם, ומזמן הפכה לסטנדרט בכל משרד וארגון. הקורס מיועד לחסרי ניסיון או לעובדים עם ניסיון מועט, ודואג שירגישו בנוח בסביבת העבודה של אקסל.

בין השאר נעסוק בהכרת הממשק, עבודה עם נתונים, פונקציות ונוסחאות בסיסיות, הפקת דו"חות וגרפים, שימוש בטבלאות ציר ועוד.

SSRS

קורס זה מתמקד בהפקת דו"חות עסקיים ע"י שימוש ב-Reporting Services של SQL Server. יצירת דו"חות סטטיים ודינאמיים, שימוש בפרמטרים, עיצוב מותנה, יצירת דו"חות מקושרים ותת דו"חות כדי להנגיש את המידע העסקי למקבלי ההחלטות.

SSIS

קורס זה מתמקד בתיאוריה של תכנון מחסני נתונים ובפרקטיקה של ביצוע תהליכי ETL באמצעות SQL Server Integration Services.

POWER BI

קורס המתעמק בפלטפורמת ה-BI המובילה של מייקרוסופט. בקורס זה נלמד לייבא נתונים ממגוון עצום של מקורות, לעצב ולהתאים אותם לצרכינו, ולפתח מגוון דו"חות - החל מדו"חות פשוטים, ועד dashboards אינטראקטיביים המתעדכנים בלחיצת כפתור, והכל בממשק נוח ומודרני.

למדתי קורס מתכנתי בינה עסקית בטכניון אצל אלעד. אלעד מרצה רציני עם ידע רב בתחומים שונים. בא מוכן לשיעורים. מעביר את הנושאים בצורה ברורה ומסודרת כולל תרגול בכיתה. מאוד אכפתי. עונה לכל שאלה בצורה נעימה גם מחוץ לשעות הלימוד.

לאחר כל שיעור אלעד שלח לנו מייל שסיכם את הנושאים שלמדנו באותו שיעור כולל תרגילים לבית. לי באופן אישי הדבר מאוד עזר ועשה סדר. ממליצה בחום!

לינוי קרימי

הכשרה

 

צרו קשר

מעוניינים בהדרכות לארגון שלכם? רוצים לעבוד יחד?

אשמח לענות לכל הצעה או שאלה. מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

ניתן ליצור קשר גם דרך המייל elad@eladpeleg.co.il או טלפונית 050-8807338
| ניתן לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות |

© כל הזכויות שמורות לאלעד פלג 2020